Rozvoz květin

Na základě poptávky našich zákazníků jsme začali zajišťovat rozvoz květin po Plzni a okolí. Tato služba je určena lidem, kteří chtějí mile překvapit své blízké, přátele, nebo obchodní partnery. Součástí zásilky může být i kartička se vzkazem, blahopřání, víno, sekt… Snažíme se maximálně vycházet našim zákazníkům vstříc a jejich originální nápady uskutečnit k plné spokojenosti objednavatele, ale i obdarované osoby.

Jak objednat?

Objednat rozvoz kytice je možné pomocí e-mailu, nebo telefonicky.

Kdy provést objednávku kytice?

Kytici doporučujeme objednat minimálně 1 pracovní den před dnem doručení, ale v případě náhlé potřeby „okamžitého“ doručení kytice jsme schopni ve většině případů vyhovět zákazníkovi – viz informace níže.

Jak rychle kytici doručíme?

V časové nouzi objednavatele dokážeme kytici v určitých případech doručit již za cca 60 minut od zpracování objednávky. Čas doručení takovýchto expresních zásilek je nutné konzultovat s námi telefonicky na

tel.č.: +420 724 862 428.

Cena za rozvoz a platby

Rozvoz kytice na území města Plzně v pracovní dny v čase 8:00 až 18:00 hod. stojí 200,- Kč. Mimo Plzeň účtujeme 13,- Kč/km. Ceny jsou kalkulovány s ohledem na doručení v rozmezí 3 hod. Ceny jsou včetně DPH.
Platby je možné provést bankovním převodem, složením peněz v bance na náš bankovní účet, nebo u nás na provozovně.

Milí zákazníci,
uděláme vždy vše pro to, abychom vám vaše objednané květiny doručili včas, v co nejlepší kvalitě a vyšli vstříc i cenami.
V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte naše Rašelina Fišer – zahradnické centrum.

fiser@raselinazc.cz

kontaktní osoba:
Ing. Marie Sýkorová
MOB.: +420 724 362 001
sykorova@raselinazc.cz