Chcete znát naše pravidelné akce?

Vážení zákazníci,

pokud chcete dostávat naše pravidelné akce e-mailem, stačí jen poslat e-mail na adresu dvorakova@raselina.cz s nápisem Chci dostávat newsletter a doplnit, z kterého zahradního centra, například ZC Fišer nebo ZC Jičín, ZC Soběslav, ZC Přeštice, ZC Prosenice.

Zaslání e-mailu s výše uvedenými informacemi udělujete dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) a ve smyslu GDPR (Nařízení (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů) společnosti Rašelina a.s. (zřizovatelem a správcem webu raselinazc.cz) a to v rozsahu e-mailová adresa.
Zároveň dle zákona č. 480/2004 Sb. a GDPR dobrovolně udělujete souhlas s využitím svého elektronického kontaktu pro marketingové a obchodních aktivity správce osobních údajů včetně šíření obchodních sdělení (článků) elektronickými prostředky týkajících se jeho výrobků či služeb. Váš kontakt nebude jakkoli distribuován dalším osobám (právnickým i fyzickým). Pro rozesílání obchodních sdělení/ článků – newsletter používáme služby poskytovatele hromadného rozesílání mailů.

Provozna: Fišer, Jičín, Přeštice, Prosenice, Soběslav

Fotogalerie